Vstupte

Naše kavárna se nachází přímo naproti kostelu svatého Jana Křtitele v ulici Bratranců Veverkových. Upoutá vás masivní vstupní brána, kterou vkročíte do romantické zahrádky.

Naše zahrádka

Máme nejkrásnější kvetoucí zahrádku v centru Pardubic, v které se budete se svými přáteli a rodinou cítit dobře. Načerpáte v ní novou energii a sílu.

Vnitřní prostory

Hledáte příjemné a klidné prostředí s nostalgickou atmosférou? Naše kavárna je tou správnou volbou a jistotou příjemně stráveného dne.

Naše káva a dezerty

Máme vynikající kávu Lavazza, výbornou italskou horkou čokoládu, spoustu míchaných nápojů a každý den napečené čerstvé zákusky a dorty.

 • Italská káva Lavazza

  Italská káva Lavazza

  Nabízíme široký sortiment kávy Lavazza. Od 100% arabiky i výtečné, desetiletími prověřené, směsi jihoamerických arabik i indonéské robusty.
 • WiFi připojení zdarna

  WiFi připojení zdarna

  Nabízíme svým zákazníkům Wi-Fi připojení k internetu zdarma. Poskytujeme tím další důvod k návštěvě naší kavárny Café Casablanca.
 • Výborné denně čerstvé zákusky

  Výborné denně čerstvé zákusky

  Každý den se můžete těšit na nespočet druhů čerstvých zákusků, řezů a dortů. Spolu s nimi si můžete vychutnat vynikající zmrzlinové poháry.
 • Přátelský a ochotný personál

  Přátelský a ochotný personál

  Naše obsluha vytváří příjemné a osobní prostředí, které si oblíbíte. Nezapomeňte, že správný tým vytváří správnou atmosféru.

Aktuální nabídka

Měsíční newsletter

[mc4wp_form id="806"]